Sukces wielu osób! - VIDEO

To, jak wygląda wnętrze naszego domu oraz to, w jakim tempie i jakiej jakości zostało wszystko wykonane zawdzięczamy wielu osobom.
Równolegle, na różnych płaszczyznach, w tym samym miejscu i czasie pracowało kilka wytrwałych i cierpliwych ekip i osób.

Z całego serducha dziękujemy Piotrkowi i Jackowi, dzięki którym wykończenie było w ogóle możliwe. O ekipę od tynków nas nie pytajcie, to tyle w temacie :)

Pan Tomek Jaśniewicz z kolei (kontakt: 693 851 668) to człowiek, dzięki któremu na naszej budowie zapanował ład, spokój, porządek i powiało profesjonalizmem w każdym calu. To on odpowiadał za całokształt naszej łazienki i płytek w kuchni. Najlepszy! Jeśli tylko ktoś potrzebuje fachowca, który z misterną dokładnością podejdzie do tematu - polecamy Jego właśnie!

Z kolei Pan Darek Biniewicz (kontakt: 504 069 131) zadbał o podłogi w całym naszym domu, o ich wykończenie oraz o drzwi. Kawał naprawdę dobrej roboty - dziękujemy :)

Na koniec dziękujemy Anecie z Firmy Sprzątającej Mopix (www.mopix.konin.pl, tel. 660 437 783), która pomogła nam na sam koniec ogarnąć nasze wieeeeeeeeeelkie okna. Pomoc ogromna!

To tyle, lecimy dalej :)